Princi Harry dhe gruaja e tij Meghan Markle mund të jenë vendosur në rezidencën e tyre në Kaliforni në Montecito prej disa kohësh, por para se të transferoheshin atje ata jetonin për ca kohë në shtëpinë e mikut të tyre të mirë dhe aktorit Tyler Perry.

Në dokumentarin Harry & Meghan, i cili u shfaq premierë në platformën e dashur Netflix më 7 dhjetor 2022, çifti deshën të regjistrojnë disa momente që kanë kaluar me Archie-n e vogël gjatë fillimit të tyre në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Kështu në episodin e gjashtë të dokumentarit të bujshëm, Princi Harry mund të shihet duke mbajtur në krahë Archie-n e vogël, ndërsa nëna e tij Meghan bën gati krevatin e tij dhe i jep një puthje të butë.

Dhoma, siç mund ta shihni, është e madhe me një krevat dopio të madh në qendër, ndërsa në të djathtë bie në sy shtrati i Archie-t i cili është i bukur, i bardhë dhe prej druri.

Gjithashtu, në krevat dopio mund të shihen shumë lodra të fëmijës së atëhershme, si një jastëk me shkronjën “A” dhe shumë kukulla të mbushura.