Në shfaqjen e modës të Koleksionit Chanel Cruise 2024 në Los Anxhelos, Margot u dallua me sytjena të zeza dhe xhinse të lehta me bel të lartë dhe shumë të gjera në fund.

Në fakt këto xhinse janë ato që vajzat po kërkojnë më tepër këtë sezon. Mund të themi se janë një model që përshtaten në ccdo stinë. Por gjatë stinës së verës mund të bëjmë disa kombinime. Po ju japim disa ide: