Janë 3 stile këpucësh që vajzat në Paris i kombinojnë me çdo lloj veshjeje në përditshmëri.

Të treja këto silueta janë të gjithanshme dhe mund të vishen me xhinse, funde dhe fustane.

1.      ‘Ballerinas’

Përveçse janë të rehatshmë, ju japin një pamje elegante dhe vajzërore. Pupat Ballerinas janë mjaft në trend këtë sezon veror.

2.      Sandale të zeza me pak takë

Një veshjë casual apo një veshje sexy për një mbrëmje, në të dyja rastet të vijnë në ndihme ky model sandalesh.

3.      Atlete të bardha

Nuk besojmë se ka ndonjë vajzë që nuk ka atlete të bardha! Janë një ‘must’ për sezonin e verës, dhe përshtaten me çdo stil. Çdo ditë duket e rehatshme!