Gjatë qershorit, ju do të dilni nga ajo zona e sigurt e komfortit dhe do të jeni mjaft të guximshëm për të rrezikuar drejt diçkaje të re.

Ju jeni plotësisht të mbështetur për ta bërë këtë ndërsa Venusi kalon në Luan, ashtu si Mërkuri zhvendoset te Binjakët.


Ja dita më me fat e muajit për qershorin 2023, sipas shenjës së zodiakut:

Dashi
Dita më me fat: e shtunë, 3 qershor

Demi
Dita më me fat: e diel, 11 qershor

Binjakët
Dita më me fat: e shtunë, 17 qershor

Gaforrja
Dita më me fat: e shtunë, 17 qershor

Luani
Dita më me fat: e premte, 30 qershor

Virgjëresha
Dita më me fat: e hënë, 19 qershor

Peshorja
Dita më me fat: e diel, 11 qershor

Akrepi
Dita më me fat: e enjte, 22 qershor

Shigjetari
Dita më me fat: e hënë, 5 qershor

Bricjapi
Dita më me fat: e mërkurë, 21 qershor

Ujori
Dita më me fat: e mërkurë, 21 qershor