Mirësevini në shtëpinë e Kylie Jenner!

Ylli i Kardashians së fundmi u bëri fansave një tur në shtëpinë e saj në Kaliforni në TikTok.

Pasi shumë fansa i kanë kërkuar tu tregojë shtëpinë, Kylie pranoi t'u tregonte disa pjesë- jo të gjithë shtëpinë.

"OK, nuk do të bëj një tur të plotë", u përgjigj ajo në një video, "por unë do t'ju tregoj se në cilën dhomë jam."

Ajo tregoi më pas barin në shtëpinë e saj – i cili ishte me panele druri të lehta në mure, tavane të bardha dhe dollapë me dru të errët. Të ftuarit mund uledhin te një nga stolat, të shikonin televizorin dhe të merrni koktej nga gamën e saj e pijeve alkoolike.

Më pas, kaloi në dhomën e ndenjes ngjitur. Ndërsa hapësira mbarte shumë nga elementët e dizajnit, ajo përfshinte gjithashtu një divan, ambazhur me shkëlqim, tavolinë lojërash, oxhak dhe piano të madhe. Edhe pse Kylie nuk i bie instrumentit, ajo tha se vajza e saj 5-vjeçare Stormi Webster luan.

"Vajza ime luan piano," tha 25-vjeçarja, i cili përveç Stormit ka edhe djalin 16-muajsh Aire Webster me Travis Scott. "Ajo merr mësime piano çdo javë. Por unë do të mësoj. Vendosa këtë verë që do të mësoj si të luaj në piano."

Kjo nuk është hera e parë që fansat i hedhin një sy shtëpisë së Kylie. Ajo gjithashtu ka postuar foto në rrjetet sociale në të kaluarën.

Shikoni videon e saj në TikTok për të parë turin e saj.