E keni parasysh ndjesinë që merrni në një takim me një djalë, që ju jep vëmendje dhe ju trajton me përkujdesje të dedikuar.

Një vëmendje të tillë meritojnë edhe flokët tuaj dhe për këtë ju duhet të organizoni një ‘date’ me Adelën.

Vendi?!

Class Hair&Makeup.

Eksperteve të sallonit i është bashkuar një profesioniste e cila ka sjellë një sërë risish për rigjenerimin dhe trajtimin e flokut.

5 gjëra që duhet të dini për Adelën përpara takimt:

1.  Adela Sulejmani ka mbaruar shkollën profesionale si Hair Artist në Itali në 2005-ën.

2.  Për 10 vite ajo ka punuar në Itali dhe më pas u rikthye në Shqipëri në 2015 për të hapur biznesin e saj.

3.  Prej 5 vitesh është trajnere në TESS. Ka kryer 4 vite trajnime në Itali për t’u formuar si trajnere e Davines për Italinë e Shqipërinë. Përveçse në Tiranë dhe Durrës profesionin si trajnere e ka ushtruar edhe në Rome, Milano, Parma, Sicili, etj.

4. Është trajnuar edhe për Menaxhim Biznesi, Komunikim, Shitje Produktesh, Psikologji etj.

5. Ka marrë pjesë në festivale dhe evente të rëndësishme dhe është hairstylist për shumë personazhe të njohur shqiptare.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Revista | CLASS | MAGAZINE (@revistaclass_)

5 gjëra që duhet të dini për ‘mikun’ më të ngushtë të Adelës, Davines:

1. Davines u themelua në Parma, Itali në 1983, nga bashkëshortët Gianni dhe Silvana Bollati.

2. Kompania filloi rrugëtimin e saj si një laborator i kërkimeve të specializuara në prodhimin e produkteve me cilësi të lart për flokët dhe trupin.

3. Davines ka një sërë linjash të certifikuara për problematika të ndryshme të flokëve.

4. Çdo produkt është bimor dhe I prodhuar në mënyrë artizanale.

5. Davines është një nga linjat më të vlerësuara për rezultatin e shpejtë dhe të garantuar.

Pra, nuk ka se si të shkoj keq ky takim.

Ju mund të lini dhe një konsultë falas me Adelën për të folur rreth një ndryshimi apo trjatimi që dëshironi të bëni me flokët tuaj.

Telefononi në numrin +355 69 209 0234