Kjo shtëpi është absolutisht legjendare.

Chrissy Teigen dhe John Legend u dhanë fansave një vështrim brenda shtëpisë së tyre në Beverly Hills, me ngjyra të tokës, dhoma të mbushura me dritë dhe një pemë.

Çifti filloi turin e tyre në dhomën e ndenjes, me një divan me hark me shumë jastëkë.

"Për disa njerëz, dhoma e tyre e ndenjes është më shumë si një ekspozitë dhe ata kalojnë gjithë kohën në dhoma të tjera," tha John për 'Architectural Digest' në një video të publikuar më 1 gusht, "por ne në fakt rrimë në sallon shumë."

Përveçse hapësira është e këndshme estetikisht, ajo është e realizuar me detaje që të jetë e sigurtë për fëmijët e çiftit: Luna, 7 vjeç, Miles, 5 vjeç, Esti, 6 muajshe dhe Wren, 1 muajsh.

"Kjo është një shtëpi shumë e sigurt për fëmijët," tha Chrissy. "Njerëzit janë gjithmonë të frikësuar të sjellin fëmijët e tyre. Ata thonë: "Jo, ata do të hedhin gjithçka". Unë them: "Shiko këtë, është kaos".

Duke lëvizur nga dhoma e ndenjes, Chrissy dhe John treguan kuzhinën e tyre të madhe, të cilën e quajtën "rrahjet e zemrës së shtëpisë sonë".

“Bëjmë vakte të mëdha, presim miq”, shpjegoi këngëtari. "Bëjmë Ditën e Falënderimeve këtu, Krishtlindjet. Ne bëjmë gjithçka. Ne gjithmonë kemi dashur të kemi një shtëpi që do të ishte si një derë e hapur për miqtë dhe familjen tonë."

Sa i përket dhomave të gjumit, dyshja treguan dhomën e Lunës me ngjyrë pastel, e cila përmbante shumë lodra. Dhoma e Miles ishte si një parajsë me temë safari, me një shtrat në formë Jeep dhe një mur si shkëmb.

Dhoma e gjumit e Chrissy dhe John kishte ngjyra kafe dhe një divan në qoshe, të cilin modelja e përdor për seancat e terapisë.

Kur John bëri shaka se ai gjithashtu fle në divan kur është në telashe, Chrissy tha: "Është një shaka e tillë mes të martuarve, por ne nuk e kemi bërë kurrë këtë."

Rezidenca e tyre përfshin gjithashtu një piano bar, ku familja mund të ruajë instrumentet muzikore, John ndonjëherë shkruan muzikë dhe Luna merr mësime piano.