Zendaya ka një model të ri flokësh pas të cilit janë fiksuar të gjithë. Aktorja e 'Euphoria' publikoi një selfie në Instagram duke na treguar prerjen e freskët. Ajo duket se ka risjellë prerjen ikonike të viteve '90 të Jennifer Aniston gjatë kohës së saj si Rachel Green në 'Friends'.

Por, përpara se të caktoni një takim me parukieren (sinqerisht, tundimi është i madh), le të zbërthejmë pak foton. 26-vjeçarja duket qartë se sapo ka dalë nga salloni teksa ka shkruar krah fotografisë “kishte nevojë për pak rifreskim”. Me modelin bob deri te shpatulla, ai përfshin disa shtresa që ishin të lëkundura në mënyrë të përkryer për të kornizuar fytyrën e saj. Majat e flokëve të saj janë krehur nga lart, gjë që forcon modelin e viteve '90.

Për të plotësuar bobin, Zendaya kishte veshur një bluzë të bardhë të thjeshtë, xhinse blu, një rrip kafe dhe një çantë kafe kamoshi. Dhe le të jemi të sinqertë, na dha Rachel Green vibes gjatë sezoneve të hershme të shfaqjes.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by HairArtist?LosAngeles (@sarahhshearss)

Morali i historisë? Zendaya i shkon çdo model flokësh. Period.