A ka njeri më të lumtur se një mami që shikon vajzën e saj të ndjehet si një princeshë?!

Përgjigjja e kësaj pyetjeje është kuptimi i vërtetë i fluturave në stomak që përjeton një nënë teksa sheh të voglën e saj të bukur dhe të buzëqeshur.

Dhe këtë e bënë të mundur koleksioni i ri nga Class By Alketa Vejsiu, 'Petite Collection'.

Modele dhe copa unike për të voglat tuaja dhe një shumëllojshmëri ngjyrash që përshtaten me çdo 'dëshirë ledhatare'.

Momenti më i bukur në Showroom-in e Class By Alketa Vejsiu është kur vajzat e vogla 'humbasin' midis vezullimit që fustanet e koleksionit të ri kanë.

Bashkë me fustanin ju merrni dhe aksesorët përkatës, bashkë me një dedikim të personalizuar.

Një dhuratë e bukur që çdo petite do ta lumturonte!

Me rastin e sezonit të ri shkollor ju përfitoni -10% ulje në koleksionin e ri.

Me siguri ky do të mbetet fustani që do të ruhet me nostalgji teksa vitet kalojnë dhe vogëlushja juaj rritet. ^_^

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by CLASS BY ALKETA VEJSIU (@class_by_alketavejsiu_)

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by CLASS BY ALKETA VEJSIU (@class_by_alketavejsiu_)

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by CLASS BY ALKETA VEJSIU (@class_by_alketavejsiu_)

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by CLASS BY ALKETA VEJSIU (@class_by_alketavejsiu_)