Ashtu si të gjitha ne, edhe Kate Middleton i rikthehet punës pas një pushimi të gjatë me një prerje të re flokësh.

Më 12 shtator, Dukesha u rikthye me disa angazhime zyrtare në Angli pasi disa javësh pushimi me familjen e saj.

Look-i i saj i ri, natyrisht, ka tërhequr vëmendjen e rrjetir dhe është një pamje retro e stilit të saj të mëparshëm.

Trendi i balukeve me skaje ( curtain fringe ) rikthen gjallërinë e viteve '70 dhe ky stil viral duket se do të mbetet gjatë si i preferuari i vajzave. 

Familja mbretërore priret t'u përmbahet rregullave shumë strikte të bukurisë, ndaj sa herë që ka një ndryshim në rutinë, ajo tërheq shumë vëmendje. 

Duke marrë pak inspirim nga Kate, ne ju sugjerojmë të bëni një ndryshim në look-un tuaj duke zgjedhur Class Hair & Makeup.

Madje nëse po kaloni një periudhë të vështirë dhe të lodhshme, zgjedhja më e mirë është të bëni një ndryshim në vete.

Mos harroni që Megi, e cila tashmë njihet si profesioniste e prerjes së balukeve në sallonin e Class, është gjithnjë aty për t'ju përshtatur modelin që ju doni.