Cher dhe ish i dashuri i saj, Alexander Edwards, 37 vjeç, u panë duke darkuar në Funke të Beverly Hills të premten mbrëma.Ikona e popit u fotografua e kapur për dore me Alexander ndërsa kishin përfunduar darkën në Beverly Hills, së bashku me J Balvin, Valentina Ferrer dhe Tyga.

Edhe pse me sa duket ata ishin ndarë, një burim thotë se nuk e humbën kurrë kontaktin.

Legjenda 77-vjeçare dukej e mrekullueshme në të gjitha të zezat.

Këngëtarja e Believe u mbajt për dore me ish të dashurin e saj, duke bërë që të spekulohet se ata janë ribashkuar.Edwards kishte veshur një palë pantallona të zeza me shkëlqim me çizme të stilit industrial dhe një pallto të zezë puffer.

Ylli i "The Witches of Eastwick" dhe Edwards u bashkuan për herë të parë në nëntor 2022 dhe deri në janar u përfol se ata ishin fejuar. Cher e konfirmoi romancën me Alexander në Twitter dhe u shpreh mjaft e dashuruar.