Britney Spears ngjalli shqetësimin n fansave të saj të hënën mbrëma teksa performoi një kërcim të rrezikshëm me thika të mëdha kuzhine.

Ikona e popit, e cila kohët e fundit kërceu me bikini rozë – përdori dy thika si rekuizita në klipin e heshtur teksa ndau një video të re me 42.1 milionë ndjekësit e saj në Instagram.

Britney ishte e veshur me rroba banje dhe një bluzë të hapur teksa shfaqej në hollin e shtëpisë së saj në Kaliforni, ndërsa vërshiste dy enët e kuzhinës në një pjesë marramendëse koreografie të improvizuar.

Britney siguroi fansat në mbishkrimin: 'Kam filluar të luaj në kuzhinë me thika sot!!! Mos u shqetësoni se nuk janë thika të vërteta!!!'