Lajm i mirë për të gjithë të apasionuarit pas muzikës. Talent-show më i ndjekur “X Factor Albania” po rikthehet.

Nën drejtimin e Alketa Vejsiut dhe Vera Grabockës së shpejti  Shqipëria do të zbulojë super star-ët e rinj të muzikës dhe skenës shqiptare.

Pas pak ditësh nisin audicionet në qytetet e Shqipërisë e të Kosovës.

-19 Tetor Shkodra

– 20 Tetor Korça

– 23 Tetor Vlora

– 24 Tetor Durresi

– 25 Tetor Elbasani

– 26 Tetor Prishtina

– 27 Tetor Shkupi

– 31 Tetor Tirana.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ALKETA VEJSIU (@alketavejsiu)