E ku ka më mirë se sa një vend ku mund të gjeni çdo gjë që ju duhet për t’ju bërë të ndjeheni më në formë?!

Apo ku gjeni çdo produkt funksional, cilësor dhe të dobishëm për flokët dhe fytyrën tuaj.

Epo rutina ka nevojë për këto! Ka nevojë për Ritual Beauty. :)

Jo vetëm për flokët dhe fytyrën, por edhe për thonjtë, make up-in, madje edhe për partnerin dhe shtëpinë.

Midis shumë produkteve, pas vizitës që Class bëri në dyqan, zgjodhëm të specifikojmë nga një produkt për çdo kategori:

Për flokët ne sugjerojmë:

Krehërin ‘Fingerbrush’

Ka një formë të veçantë, të lakuar, që përshtatet me skalpin e kokës për rehati më të madhe dhe kontroll superior të stilit. Eliminon 100% elektrizimin dhe shpupuritjen. Theksojmë se në Ritual Beauty ju gjeni produkte nga market më të njohura angleze për kujdesin ndaj flokut. Dhe jo vetëm blerje për kujdes personal, por edhe blerje me shumicë për sallonin tuaj.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by @ritualbeauty.al

Për thonjtë sugjerojmë:

6 ngjyrat nga CND Vinylux që janë trendi i këtij sezoi. Ju mund t’i blini dhe t’i aplikoni vetë ose dërgojani si sugjerim estetistes tuaj të thonjve.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by @ritualbeauty.al

Për fytyrën sugjerojmë:

Kremin mineral të diellit ‘UpCircle’, I cili përftohet nga shkëmbinjtë nënujorë dhe ofron një mbrojtje thelbësore të lëkurës kundër plakjes së parakohshme. Ideal për lëkurat që janë të prirura ndaj akneve.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by @ritualbeauty.al

Mos harroni diçka për partnerin:

Diçka që meshkujt i lumturon shumë është patjetër një produkt për flokët.

BED HEAD është një produkt  ‘bestseller’ që ju e gjeni në Ritual Beauty. Gjeni dhe shumë produkte të tjera me të cilat mund ta bëni të lumtur partnerin. (Unë zgjodha linjën e shampove BED HEAD, sepse jam e fiksuar me flokët e butë. ^_^)

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by @ritualbeauty.al

Për shtëpinë:

Çdo shtëpi ka një aromë karakteristike dhe të dallueshme. Ne zbuluam aromat për shtëpi në Ritual Beauty, të cilat nuk janë tunduese por edhe decorative.

Pra këtë merreni si një udhëzues të thjeshtë, por është vetëm 10% e asaj që mund të gjeni në Ritual Beauty.