Numërimi mbrapsht për premierën e “5 Herë Jo” ka nisur. Filmi me protagonistë, Donald Veshajn dhe Bora Zemanin, do vijë në kinema në muajin dhjetor teksa data zyrtare ende nuk dihet.

Siç është bërë me dije, bëhet fjalë për një komedi-romantike që bazohet në historinë e tyre të dashurisë.

Së fundmi është publikuar një pjesë e këtij projekti që tregon pak nga ajo që do të shohim.

“Copëzat e para të filmit që me bindje themi se do të rrëmbejë zemrat tuaja”, thuhet në njoftim.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by 5 Herë Jo (@5herejo)