Chiara Ferragni përfitoi nga fundjava për një moment relaksi dhe me këtë rast ndau disa foto nga shtëpia e re. Vetëm pak ditë më parë ai tregoi dekorimet gjigante të Krishtlindjeve që bien në sy në pemën e re të Krishtlindjes dhe tani ndau me ndjekësit e tij në Instagram një divan gjigant gri të çelur.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Chiara Ferragni ? (@chiaraferragni)

Detaji i vaskës në qendër të dhomës jep atë prekjen që ndërthur traditën dhe inovacionin, por mbi të gjitha ka aromën e luksit shtesë, të asaj kënaqësie që i jep vetes në një hotel me pesë yje gjatë pushimet.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Chiara Ferragni ? (@chiaraferragni)

Ata nuk janë shpërngulur ende, siç tregohet nga kutitë e shumta të shpërndara rreth banesës së vjetër, por padyshim që ka filluar të marrë formë. Penthouse në City Life në Milano (në të njëjtën zonë si shtëpia e mëparshme), me një kuzhinë me mermeri të zi, shkallët gjigande spirale prej druri, tarracë të ndritshme, banja personale për çdo fëmijë dhe hapësira gjigante të hapura të ndara nga disa shtylla, do të jetë perfekte. 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Chiara Ferragni ? (@chiaraferragni)

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Chiara Ferragni ? (@chiaraferragni)