Cindy Marina dhe Genar Topalli, një nga çiftet më të bukur të showbizit shqiptar, kanë bërë një hap të madh në rrugën e tyre të dashurisë. Në një video të postuar në llogarinë e saj në Instagram, Cindy Marina tregon momentin magjik kur Genar Topalli i propozoi për martesë.

Momenti romantik u përjetua në bregun e Amalfit, në Portofino, ndërsa një melodi e ëmbël e kënduar nga Andrea Boccelli, "Love in Portofino", e shoqëroi këtë moment të veçantë. 

Kjo propozim romantik shënon një kapitull të ri në historinë e tyre të dashurisë, duke sjellë gëzim dhe emocion për çiftin, si dhe për ndjekësit e tyre.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Cindy Marina (@cindymarinaa)

Ky moment i bukur dhe i emocionues është një kujtim që do të mbetet në zemrat dhe kujtesën e tyre përjetë.

Tani presim dasmën.