Një përdoruese e TikTok pretendon se ka pasur një marrëdhënie intime me Zayn Malik.

Sam Fisher, 33 vjeç, ndau disa video të gjata duke detajuar dashurinë e tyre të supozuar nëntë-mujore, së bashku me screenshot-et e mesazheve dhe selfie të këngëtarit të paparë kurrë më parë.

“Është koha të tregoj historinë se si u njoha me Zayn Malik përmes Tinder dhe nëntë muajt që kalova duke folur me të”, shkroi ajo një nga postimet të mërkurën, i cili paraqiste foto pa bluzë të Malik, 31 vjeç.

@samfisher98 part 1 of 4 describing my experience with zayn malik. #viral #zaynmalik #onedirection #foryou #fyp ####1d #foryoupage #zayn ? original sound - Sam Fisher

Vajza, e cila banon në Pensilvani dhe krijoi llogarinë e saj në TikTok për të ndarë historinë, pretendoi se ish-anëtari i 'One Direction' e gjeti atë në Tinder dhe i dërgoi një mesazh në Instagram nga llogaria e tij.

Të dy më pas dyshohet se e zhvendosën komunikimin e tyre në mesazhe me tekst, përpara se të takoheshin personalisht.

"Në atë kohë kuptova se ndoshta do të ishte një gjë kalimtare, por vazhdoi," tha ajo. "Ndoshta më shumë se sa duhet të vazhdonte." Fisher pretendoi se Malik i dërgonte mesazhe asaj "çdo disa javë".

Megjithatë, gjërat filluan të “ndryshojnë” kur ajo përmendi se lidhja e saj e fundit ishte me një femër. “Që nga ai moment, ai u fiksua dhe donte një treshe”, u tha ajo ndjekësve të saj.

“Ai më kërkoi ndoshta 40 herë për një treshe.” -pretendon Fisher. Kur më në fund gjeti një grua që ishte e gatshme t'u bashkohej atyre, ajo u tërhoq nga marrëveshja për arsye personale, gjë që e mërziti Malik.

Deri tani nuk ka asnjë reagim nga Malik.

@samfisher98

last part of my experience with Zayn Malik

? original sound - Sam Fisher