Mos vallë Eneda Tarifa dhe partneri i saj Gent Lasko janë në pritje të një fëmije?

Këngëtarja duket se do bëhet së shpejti nënë për herë të dytë dhe lajmin na e ka mbajtur sekret.

Dyshimet na lindën prej paraqitjes së saj të fundit në koncertin in memoriam për Shyqri Nimani "Nëpër gjemba drejt yjeve". Siç mund ta shihni edhe në video, këngëtarja është shfaqur me barkun e rrumbullakosur.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Revista | CLASS | MAGAZINE (@revistaclass_)


Deri tani vetë Eneda nuk ka bërë asnjë njoftim dhe nëse do jetë në pritje të ëmbël me siguri do e ndajë lajmim shumë shpejt.

Eneda është nënë e një vajze, Aria. Ajo erdhi në jetë në 2013 nga martesa e këngëtares ne Erjon Zaloshnjan. Eneda nuk preferon ta ekspozojë në rrjetet sociale dhe fotot e saj janë të pakta.

Në intervista të ndryshme Eneda ka shprehur dëshirën për një fëmijë të dytë dhe urojmë t'i realizohet.