Janë bërë publike pamjet e sherrit të Princ Lekës me ish bashkëshorten dhe babain e saj. Në video shihet se Elia Zaharia godet Princ Lekën disa herë. Ajo ndërkohë që bërtet edhe e shtyn edhe qëllon ndaj tij.

“Ke prekur me dorë babin tim që të ka mbajtur me bukë. I ke gjuajtur babit që është 70 vjeç. I ke gjuajtur babit tim, do të çoj në gjyq ty mos bëj viktimën. Të rrahësh ti babain tim. Ti s’ke shkoll, ke vetëm katër klasë shkollë. Ti ke falsifikuar provat, i ke thënë shtetit shqiptar që je i shkolluar”-dëgjohet të thotë Elia.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Revista | CLASS | MAGAZINE (@revistaclass_)