Sara Gjordeni dhe Bardhi së shpejti do bëhen prindër për herë të parë.

Lajmi është zbuluar në promon e "Cherry on Too" të Bora Zemanit ku çifti do jetë i ftuar mbrëmjen e nesërme.

"Sara dhe Bardhi së shpejti do bëhen prindër të një bebi të bukur", thotë Bora në video, teksa Sara mban një palë pupa bebesh në duar.

Urime çiftit.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Revista | CLASS | MAGAZINE (@revistaclass_)