Sara Gjordeni dhe Bardhi së shpejti do bëhen prindër për herë të parë.

Lajmi është zbuluar në promon e "Cherry on Too" të Bora Zemanit ku çifti do jetë i ftuar mbrëmjen e nesërme.

"Sara dhe Bardhi së shpejti do bëhen prindër të një bebi të bukur", thotë Bora në video, teksa Sara mban një palë pupa bebesh në duar.

Pas kësaj, ata kanë publikuar një video në të cilën Bardhi i puth barkun Sarës. Krah saj kjo e fundit shkruan: "Dritë, mami dhe babi shpresojnë që për ty t? jenë shembulli më i mirë se dashuria e fortë nuk pyet për asnjë lloj sfide!"

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Revista | CLASS | MAGAZINE (@revistaclass_)

Urime çiftit.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Revista | CLASS | MAGAZINE (@revistaclass_)