Tatuazhet dedikuar partnerit/partneres përfundojnë të jenë ose romantike ose zhgënjyese. Thënë kjo, ata do jenë një gjest i ëmbël nëse do jeni së bashku përgjithmonë ... ose hall më vete nëse vendosni të ndaheni.

Por, nëse jeni shumë të sigurt në ndjenjat tuaja, me shumë mundësi do doni një tatuazh që përfaqëson marrëdhënien tuaj unike dhe të jetë aq i bukur sa mos t’ju mërzitet gjithë jetën.

I tillë është tatuazhi që Dj Dagz ka bërë së fundmi për Einxhel Shkirën: romantik dhe shumë i bukur.

Artisti nga Kosova ka zbuluar në Instagram se ka gdhendur në pjesën e parakrahut një tatuazh dedikuar moderatores. Bëhet fjalë për dy duar të kapura, që sigurisht simbolizojnë marrëdhënien e tyre.

“Ndoshta vetëm prekja e një dore”-ka shkruar Dagz krah fotos duke etiketuar Einxhel.

Epo, ç’po prisni screenshot dhe me vrap te tatuatori juaj.