Dy javë më parë, Kiara Tito dhe Luiz Ejlli janë bërë prindër për herë të parë. Së fundmi, Kiara ndau me ndjekësit e saj një foto të së bijës, Luna Mari.

‘Thashë një dëshirë dhe ajo u realizua’, - shkroi ajo poshtë fotos së Lunës. Fotoja është e prerë, dhe e vogla duket nga buzët e poshtë, mirëpo komenti epik i Luiz Ejllit jo vetëm bëri për të qeshur, por edhe na shoi kureshtjen se kujt i ka ngjarë e vogla!  

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Kiara Tito (@kiaratito)

Veç gishtat e këmbës i ka si unë të tjerat dihet… si unë prapë’, - shkroi ai, duke pasuar në mijëra pëlqime dhe komente.