Ylli Limani dhe Dafina Zeqiri, dyshja e mirënjohur dhe e dashur për publikun, me sa duket do të sjellin një duet të ri së bashku.

Postimet e dy artistëve në ‘Instagram’, dy foto të ndryshme me mbishkrimin: ‘Jom ka du me t’pa’, janë bërë shkak i dyshimeve të shumta.   

Ndërsa sot, Dafina ka postuar një fotografi për dore me Ylli Limanin, shoqëruar me një emoji ‘shhh’.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by DAFINË MOJ (@dafina.zeqiri)

Me sa duket një këngë e re po vjen, një hit më saktë, sikurse dy bashkëpunimet e mëparshme ‘Mos shko’ dhe ‘Kaje’.