Një marrëdhënie si motër e vëlla- E tillë është ajo e Bora Zemanit dhe Romeo Veshajt.

Në një bisedë me Heidin, aktori i ka thënë asaj se kur ka qenë i vogël u ka kërkuar prindërve të kishte edhe një motër, dhe Bora u bë e tillë për të.

“Shpresoj ta ketë mbaruar edhe Bora emisionin. Marrim Borën dhe Donin dhe ikim. Bëhemi një grupë i lezetshëm. Kam përshtypjen që do shkosh shumë mirë me Borën se është “funny”, super gocë. Unë e kam motër. Gjithë kohës i jam lutur mamit dhe babit të më bëjnë një motër, Doni më solli Borën në shtëpi pastaj. Realisht unë më shumë hapem me Borën sesa me Donaldin.”-tha Romeo.

Këtë moment Bora e ka postuar në Instastory dhe ka shkruar për Romeon:

“Zemra ime sa më ka marr malli. Mezi pres të të përqafoj.”