Këngëtari Young Zerka dhe partnerja e tij, Iliana, do të bëhen prindër për herë të parë.

Lajmi u bë i ditur nga Fifi, e cila ripostoi në ‘Instastory’ foton e Ilianës dhe i uroi mirëseardhjen në klubin e mamave.

Vetë Iliana, me anë të postimeve të saj ka zbuluar edhe gjininë e bebes: Është djalë!.

Çifti ka kohë që është një lidhje dhe siç duket familja e tyre do të zgjerohet me një bebe.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Iliana Trebicka (@iliana.trebicka)