Meriton Mjekiqi ka reaguar për herë të parë ditën e sotme pas finales së “Big Brother VIP 3”.

Përmes një videoje të postuar në Instagram ai ka falenderuar mbështetësit e tij për mbështetjen në këtë aventurë.

"Në fakt sot po e shijoj ditën. Kam pushuar, kam fjetur. Jam mirënjohës që keni besuar se unë mund të vija deri këtu ku arrita. I ajm mirënjohës çdo familjeje shqiptare dhe çdo shqiptari kudo në botë që më keni votuar. dhe ju falenderoj shumë për çdo gjë. Jua dua pa masë."

 

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Revista | CLASS | MAGAZINE (@revistaclass_)