Boksieri i njohur Robin Krasniqi dhe partnerja e tij janë në pritje të fëmijës së dytë. Vetëm pak çaste më parë, lajmin e gëzueshëm e ka ndarë vetë partnerja e tij, Marigona.

Me anë të një postimi në “Instagram” bën me dije ndjekësit për pjesëtarin më të ri të familjes së tyre të vogël, që do të vijë së shpejti.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by @officialmarigonakrasniqi

“Po, bebi numër 2 po vjen. Me zor pres të të takoj!” – shkruan ajo poshtë fotografisë bardhezi me partnerin.

Gjithashtu, ajo bëri me dije se është në muajin e katërt të shtazënisë.