Kthim pas në kohë: 5 vite më parë. Në mediat sociale qarkulloi një video e Noizyt dhe Era Istrefit në një studio muzikore.

Dy artistët mesa duket po punonin për një bashkëpunim, të cilin nuk e dimë se për çfarë arsyesh nuk u publikua.

Por, ndoshta ky bashkëpunim më në fund do bëhet realitet. Thënë kjo, Noizy ka ndarë sot në Instagram disa foto me Erën, duke shkruar “Unë jam mbreti, por kam nevojë për një mbretëreshë te kalaja.”

Në sektorin e komenteve, fansat janë më së shumti të mendimit se ata po xhirojnë një këngë. Kujtojmë se shumë shpejt Noizy do sjellë albumin e tij ‘Ikona’, pjesë e të cilit mund te jetë edhe Era.

E po ashtu, ndoshta edhe e koncertit të tij “Alpha”, që mbahet në 27 qershor në “Air Albania” dhe biletat i gjeni këtu.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Revista | CLASS | MAGAZINE (@revistaclass_)