Ish-banorja e BBV3, Françeska Murati me anë të pyetjeve-përgjigjeve në “Instastory” duket se ka zbuluar planet e saj për një fëmijë të dytë.

“Si po bëheni ju gati për plazh?”, ishte pyetja e saj dhe një nga ndjekëset iu përgjigj: “Ja këtu në maternitet duke shtuar nepsin nga telefoni”.

“Shihemi atje vitin tjetër”, - ia ktheu Françeska, bashkë me një emoji të një gruaje shtatzënë.

Kujtojmë që Françeska dhe bashkëshorti i saj, Ergysi, kanë një djalë së bashku, Charlie-n.