Moderatorja Luana Vjollca ka konfirmuar në "Instagramin" e saj se do të rikthehet me emisionin "Zemër Luana 2", më shpejt seç e prisnim.

Me anë të "Ask and Question" në "Instastory" duke këmbyer pyetje-përgjigje me ndjekësit, ajo bëri të ditur se kur do të rikthehet në ekran. 

"Kur do të fillojë 'Zemër Luana 2' se vdiqëm?" - ishte pyetja nga një ndjekëse. 

"Nuk është se kisha ndonjë dyshim që do të kisha 47392619203 pyetje të tilla. Brenda kësaj jave ose maksimumi javës tjetër, do t'ju bëj njoftim zyrtar që të bini rehat ju dhe unë", - u përgjigj Luana. 

Emisioni transmetohej në TV Klan çdo të diel ora 21:00. Por nuk i dihet nëse këtë vit ka ndryshime dhe risi.