Gigi Hadid është duke e shijuar në maksimum verën.

Supermodelja dha një pamje të ëmbël në jetën e saj së fundmi, duke përfshirë disa foto të adhurueshme të saj dhe vajzës 3-vjeçare Khai, të cilën e ka me Zayn Malik, duke shijuar diellin.

Në postim, 29-vjeçarja – e cila është në lidhje me Bradley Cooper – tregoi barkun e saj të tonifikuar, foto nga aventurat e verës dhe Khain. E vogla mund të shihet duke u gëzuar në plazh, si dhe vrapuar nëpër pyje dhe duke u shoqëruar me nënën e saj, ndërsa dyshja ishin ulur pranë një pellgu të vogël.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Gigi Hadid (@gigihadid)

Edhe pse Gigi dhe Zayn kanë ndarë foto nga jeta e tyre me Khai-n, ata e mbajnë vajzën jashtë syve të publikut. Dhe për ish-yllin e One Direction, kjo është ajo që e tërhoqi atë në fermën e tij në Pensilvani.

“Kur kuptova se partnerja ime në atë kohë ishte shtatzënë, shpejt vendosa që ky do të ishte një vend i mrekullueshëm për të rritur një fëmijë, sepse ajo ka shumë për të bërë këtu”, tha ai për revistën L'Officiel "Pra, ne kalojmë shumë kohë jashtë."