Dashi

Java do të fillojë me një Hënë në Luan e cila do t'ju mbushë me energji, vitalitet dhe intuitë të mira. E hëna do të jetë një ditë pozitive për të vënë në lojë ide të reja. Megjithatë të mërkurën mund të jeni të zënë me shkresat, ndërsa të shtunën do t'ju duhet të menaxhoni me kujdes marrëdhëniet me anëtarët nervozë.

Demi

E marta do të jetë dita ideale për dashurinë, perfekte për të organizuar një mbrëmje romantike me të dashurin tuaj. E mërkura mund të jetë koha e duhur për t'i deklaruar ndjenjat tuaja dikujt të veçantë. Të shtunën, megjithatë, yjet do të favorizojnë mundësitë e punës që mund të ndodhin një herë në jetë.

Binjakët

Kjo javë nisë e qetë për Binjakët. E marta do të jetë një mëngjes veçanërisht produktiv, megjithatë, të mërkurën Hëna në disonancë mund të sjellë tensione të vogla në familje, ndaj do të jetë më mirë të veproni me kujdes. Të shtunën yjet do të favorizojnë histori të reja dashurie dhe takime interesante.

Gaforrja

E marta do jetë një ditë e favorshme për negociata dhe marrëveshje. E mërkura mund të sjellë nënshkrimin e një kontrate të rëndësishme. Gjithsesi të shtunën do të jetë e nevojshme t’i kushtoni vëmendje dinamikës familjare për të shmangur debatet.

Luani

Fillimi i javës do jetë shumë pozitiv për Luanët, me Hënën në shenjën që do ju mbushë me sharm dhe karizëm. E mërkura do jetë e favorshme për çështje biznesi dhe bankare. Të dielën, Afërdita do të hyjë në shenjën tuaj, duke sjellë me vete mundësi të reja romantike.

Virgjëresha

E marta do të jetë një mbrëmje e këndshme për Virgjëreshën, ideale për të organizuar diçka të veçantë me të dashurin tuaj. Të enjten, Afërdita do të bëhet neutrale, pa ndikime negative. Të shtunën, Hëna mund të sjellë të ardhura shtesë të papritura.

Peshorja

E marta do të jetë një kohë e mirë për të kontrolluar situatën tuaj ligjore dhe tatimore. Të enjten, Afërdita do të bëhet sërish aktive, duke sjellë një shtysë të re në jetën tuaj të dashurisë. E premtja do të jetë një ditë produktive për të ecur përpara në projekte.

Akrepi

Të hënën ambicia dhe dëshira për të arritur qëllime të rëndësishme do të shtohen. Të mërkurën yjet do favorizojnë lidhje dhe takime të reja. Megjithatë, të dielën, Venusi do të kthehet në të kundërtën, duke sjellë sfida në jetën tuaj të dashurisë që do të kërkojnë kujdes.

Shigjetari

Java do të nisë mirë për Shigjetarin, me Hënën në Luan duke sjellë emocione të papritura të hënën. E marta do të jetë një mëngjes shumë produktiv. Të enjten, Afërdita do jetë sërish e favorshme, duke përmirësuar më tej situatën tuaj.

Bricjapi

Të martën, yjet do të favorizojnë Bricjapët e angazhuar në intervista, teste apo gara. Të enjten do të shpëtoni nga kundërshtimi i Venusit, duke përmirësuar jetën tuaj të dashurisë. E shtuna mund të jetë një ditë e shqetësuar, veçanërisht nëse jeni përballë konkurrencës së ashpër ose konkurrentëve.

Ujori

Të martën, mund të takoni një person të veçantë papritur. Të mërkurën, yjet do t'ju inkurajojnë t'i kushtoni kohë dhe kujdes dashurisë. Të shtunën mund të vijë një ofertë nga jashtë, duke hapur mundësi të reja.

Peshqit

E marta do të jetë një mëngjes i ngarkuar dhe produktiv për Peshqit. Të enjten, Afërdita do të fokusohet kryesisht në jetën tuaj profesionale, duke i vendosur ndjenjat në plan të dytë. Të shtunën mund të vijnë të ardhura të papritura financiare.