Është një fëmijë Barbie apo Ken duke ardhur në jetë?!

Aktorja e Barbie, është fotografuar për herë të parë me barkun e rrumbullakosur gjatë pushimeve në Itali të dielën.

Në të njëjtën ditë që u publikua lajmi se ajo është shtatzënë me fëmijën e saj të parë me bashkëshortin e saj, Tom Ackerley.

Sipas burimeve ylli i kinematografisë e nominuar tre here për Oskar do të bëhet nënë pasi u pa teksa hipte në një varkë gjatë një pushimi në Liqenin e Komos me bashkëshortin e saj.

Margot dhe Tom ende nuk e kanë konfirmuar lajmin e tyre të lumtur me fansat.

Çifti e kanë nisur historinë e tyre të dashurisë në vitin 2014 pas takimit në xhirimet e Suite Française.