Po, e ke lexuar mjaft mirë! Këtë fundjavë në showroom-in e Class (Rr.Kosovarëve,P.Orion) do ketë dy ditë SALE për koleksione të përzgjedhura nga Class by Alketa Vejsiu.

Karakteristikë këtë herë është shitja e tyre e cila fillon nga 300 Euro e lart. Po! 300 Euro e lart! Shiko galerinë më poshtë! Datat 14 & 15 Dhjetor janë të rezervuara për takimet dhe provat e fustaneve të nusërisë.

Marka ndërkombëtare

Atelier ClassPrej vitesh, janë seleksionuar marka ndërkombëtare prestigjioze, por duke filluar nga viti 2018-të, Class-i krijoi dhe zhvilloi atelier-in e vet, me linja elegante dhe të sofistikuara, me silueta të pastra, fustanet princeshë apo sirenë, dantella që janë në pah, e pa munguar prekjet unike që vijnë si markë jo vetëm shqiptare, por dhe tipare dalluese të Class atelier.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by CLASS By Alketa Vejsiu (@class_by_alketavejsiu) on

Kurioz për më shumë modele? Ju mirëpresim në showroom!

Rezervo një orar në +355 69 60 95 693

Të interesuar për koleksionet e 2020? Kliko këtu!