Fansat janë në gjendje të zbulojnë shumë detaje rreth jetës së personazheve të famshëm duke qenë se qëndrojnë gjatë në profilet e e tyre duke investiguar. Së fundmi ka pasur shumë lajme për Butrint Imerin dhe pushimet e tij këtë shtator. Pse? Fillimisht u aludua se ai ishte me pushime me moderatoren e njohur Kiara Tito.

Fakti që të dy po pushonin në Greqi, i bëri të gjithë të mendojnë se ata janë bashkë. Mirëpo, mbrëmë Butrinti tregoi me fytyrë vajzën që e shoqëronte në pushime dhe nuk ishte Kiara. Ai tregoi vetëm fytyrën e saj pa zbuluar emrin.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Butrint Imeri (@butrinti_mylove) on

Mirëpo, faqja “Butrinti, my love” ka bërë kërkime për vajzën simpatike brune. Ajo është Ery Viero, modelja në videoklipin “Dream Girl”. Çfarë e lidh Butrintin sërish me të? Ata mund të jenë duke punuar për një videoklip të ri ose ka diçka më shumë mes tyre.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ery Viero (@eryviero) on

Ery është modele braziliano-italiane dhe studion për arkitekturë.