David Guetta do të bëhet sërish baba!

Teksa merrte pjesë në Latin Grammy Awards mbrëmjen e së enjtes, DJ 56-vjeçar, kaloi në tapetin e kuq me të dashurën Jessica Ledon, ku zbuluan se janë në pritje të fëmijës së tyre të parë së bashku.

Duke pozuar me krahun e tij rreth Ledon, muzikanti buzëqeshi për kamerën ndërsa e dashura e tij vendosi duart sipër barkut të saj të rrumbullakosur.

Guetta tashmë është baba i djalit Tim Elvis, 19 vjeç dhe vajzës Angie, 16 vjeçe, me ish-gruan e tij Cathy Lobé.

Edhe pse muzikanti zgjedh privatësinë kur bëhet fjalë për familjen e tij, ai ndau një foto me djalin, i cili i ngjan shumë në korrik, ndërsa të dy ishin në Ibiza për pushime.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by David Guetta (@davidguetta)