Një zhvillim i ri nga një prej çifteve më të komentuara të showbizit:Lumbardh Salihu dhe Kader Kicaj.

Duket se raporti i tyre ka marrë një rrjedhë tjetër pasi dyshja ka filluar sërish të ndjekë njëri-tjetrin në Instagram.

Pak javë më parë ata fshinë fotot me njër-tjetrin dhe u bënë unfollow. Mirëpo, ditën e sotme kanë surprizuar ndjekësit me veprimin e tyre.

I ftuar një javë më parë "Në Kurthin e Piter Pan" modeli u pyet nga Alketa Vejsiu se si është Kaderi.

"Shpresoj se është mirë. Kam vetëm një mesazh për të..."- tha ai duke bërë me dorë një zemër. Epo si duket mesazhi ndikoi për mirë.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Revista | CLASS | MAGAZINE (@revistaclass_)