Festa e beqarisë së Priyanka Chopra në Amsterdam ishte e mrekullueshme me pizhama pink. E mbledhur bashkë me mikeshat e ngushta dhe kunatën e saj, Sophie Turner, aktorja 36 vjeçare organizoi në restorantin MaMa Kelly një festë të vërtetë me pizhama dhe të gjithë mendojmë njëlloj pas kësaj – pizhamat janë kthyer në trend.

Fetsa vjen menjëherë pasi Priyanka organizoi bridal shower-in me Blue Box Café, në Tiffany & Co, në fund të tetorit. Në festën elegante, Priyanka kishte veshur një fustan të bardhë “Marchesa”, i cili mund të konsiderohej fare thjesht si një veshje dasme. Nëse këto veshje janë ndonjë tregues, dasma do të jetë një spektakël për sytë.

 
 
 
View this post on Instagram
 
 

Featherweight Champion of the world... #Bachelorette #FauxNotFur @georgeschakraofficial

A post shared by Priyanka Chopra (@priyankachopra) on

Shikoni festën unike të aktores dhe pastaj zgjidhni një palë pizhama të ngjashme. Meqë qenkan trend…