Je në panik? Të kanë ftuar në dasmë para 6 muajsh dhe kujtohesh që më 28 korrik martohet kushërira dhe s'ke parë asgjë; fustanet që ke në shtëpi i ke veshur nga dy herë minimalisht (s'i vesh dot më, se të bie reputacioni); nga grimi s'merr vesh fare; tek e fundit që ishe dole e zhgënjyer...

Nga t'ia fillosh?


Tani është e premte në darkë, sapo ke mbyllur javën sfilitëse në pikun e vapës (as pushime nuk ke, sepse sapo ke nisur punën) dhe të sugjerojmë të qetësohesh, sepse gjithçka e ka një zgjidhje! Dije se, po dole tani në darkë, do hallakatesh kot më kot. Më mirë zgjidh kafen më komode për ty, merr dhe një akullore për ta shijuar! 

E di cila është zgjidhja perfekte, sidomos kur ke probleme me kohën? Një dyqan që i ka të gjitha! Ti je e ftuar në dasmë (nuk i njeh shumë, por detyrohesh të shkosh si zakonisht) dhe duhet të SHKËLQESH, pavarësisht se do doje të zhdukeshe në rërën e plazhit, me aromën e detit, duke parë perëndimin. Nejse...

Do të ta bëjmë me të lehtë. Merr smartfonin tënd, kliko në google www.classbyav.com dhe shiko çfarë ofron Class by Alketa Vejsiu. Class ka një eksperiencë prej 8-vitesh në treg dhe përveç showroom-it, gjen dhe dyqanin online www.shopclassav.com.  Vetëm me një klik të vjen porosia tek adresa e shtëpisë.

Për të krijuar ide rreth fustaneve, shiko më poshtë.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by CLASS By Alketa Vejsiu (@class_by_alketavejsiu) on


Nuk mungojnë prodhimet e Atelier Class (t'ju themi një sekret: Janë pothuajse Sold OUT)

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by CLASS By Alketa Vejsiu (@class_by_alketavejsiu) on

Nëse ke një dasmë tjetër, HIGHLY RECOMMENDED - New Design by Livia.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by CLASS By Alketa Vejsiu (@class_by_alketavejsiu) onClass është studio profesionale e Makeup & Hairstyle.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by CLASS Makeup & Hair Studio (@class_hair_makeup) on
Makeup artistja Erjona, ju dedikohet vetëm juve EKSKLUZIVISHT:

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by CLASS Makeup & Hair Studio (@class_hair_makeup) on

Markat më të mira botërore.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by CLASS Makeup & Hair Studio (@class_hair_makeup) onMe shumë pak përpjekje, sapo u fute në botën e madhe të Class. Nesë,r zgjohu me terezi, merr dhe një mikeshë me vete dhe vizitoni showroom-in për të bërë provat e fustanit. 

Për rezervim orari provë: +355 69 60 95 693