Xhaketa xhins e bën pamjen të duket pa dyshim më bukur dhe pjesët e tjera të veshjes të duken në harmoni me njëra-tjetrën. Ajo është diçka që nuk duhet të mungojë në gardërobën tuaj sepse shkon me çdo gjë dhe mund ta vishni si gjatë ditës, edhe gjatë natës. Për më tepër, nuk del kurrë nga moda. Ka shumë mënyra për ta veshur xhaketën xhins, ne po ju tregojmë disa kombinime që do t'ju bëjnë të dukeni me stil.

Me fustan tyli
Me xhinse
Xhaketë xhins e zezë oversized
Kombinohet me çdo gjë...
Me pantallona lëkurë
Me fund xhins
Me rrip në mes
Një stil më serioz...
Me crop top dhe pantallona të shkurtra