Këngëtarja e njohur Genta Ismajli duket se po jeton ditë të bukura në jetën e saj personale. Ajo së fundmi është shfaqur publikisht me të dashurin e saj turk Husen dhe duket aq e dashuruar. Fakti që i fejuari milioner është turk, e ka bërë Gentën të njihet më shumë me kulturën turke dhe me artistët e njohur atje. Aq i ka shërbyer qëndrimi në Turqi Gentës, sa së shpejti do të vijë në bashkëpunim me një prej reperave më të njohur në Turqi.

“Po, lajmi është i vërtetë, unë dhe i mrekullueshmi Eypio do të vijmë së bashku me një duet”,-shkruan Genta në Instagram.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Genta Ismajli (@genta.ismajli) on

Eypio nga një vëzhgim në Youtube, ai numëron miliona klikime me hitet e tij. Madje edhe kolona zanore e filmit “Çukur” që tranmetohet në Tv Klan këndohet nga ai.

Lexoni gjithashtu:

I dashuri milioner i Genta Ismajlit i bëri asaj surprizën që do të donte çdo vajzë

Për herë të parë, Genta Ismajli shfaqet në publik me të dashurin