Erdhi koha për t'i bërë një dhuratë vetes!

Në kohën e internetit, gjithçka është e mundur. Jemi 24 orë larg nga darka e Vitit të Ri 2020 dhe Class by Alketa Vejsiu, ndërmjet www.shopclassav.com, ju rekomandon 7 fustane mbrëmjeje me ulje mbi 30 për qind. 

Akoma nuk ke vendosur për veshjen e darkës? Nuk është aspak e lehtë dhe kjo dihet nga të gjithë. Gjithçka varet jo vetëm nga vendi, por edhe nga njerëzit me të cilët do ta prisësh Vitin e Ri - ku dhe cili është grupi që të shoqëron? Je me miq apo me familjarë? Të gjitha këto pikëpyetje do t'i zgjidhim me 7 opsionet e mëposhtme.

1. E duhura për PARTY!

Colorful/Short Dress - Ishte €150.00 - U bë €99.00
Bli këtu

2. Darkë e madhe familjare
Punuar me dorë/Valdrin Sahiti Designer - Ishte €440.00 - U bë €366.00
Mund t'a blini këtu

3. Ky fustan i lë të gjithë pa fjalë


Punuar me dorë/Class Atelier Design by Livia - Ishte €685.00 - U bë €550.00
Shiko më shumë

4. Shoqëria do t'ju admirojë


Punuar me dorë/Class Atelier - Ishte €259.00 - U bë €149.00
E dua!

5. Dëshiron të jesh qëndra e vemendjes?

Punuar me dorë/Class Atelier - Ishte €300.00 - U bë €202.00
Bli menjëherë me kartë!

6. Partyyyyyy

 

Punuar me dorë/Class Atelier - Ishte €300.00 - U bë €202.00
E duaaa!

7. E Paharrueshme!Punuar me dorë/Class Atelier - Ishte €300.00 - U bë €202.00
Bli tani!

Besoj i keni parë të gjithë yjet e Hollywood-it sesi promovojnë trendet e reja botërore. Të gjithë frymëzohen nga pak prej tyre. Fustanet më lart i gjeni me ULJE për pak ditë.

Mos harroni:

♥WorldWide Delivery
♥Paguani me Kartë
♥Porositë brenda Shqipërisë janë me transport FALAS!

Për infomacione të tjera, kontaktoni në +355 69 70 17 020

Happy New Year's Eve!