Sot në ditën e Shën Valentinit, jo pak këngëtarë menduan të publikojnë projektet e tyre muzikore. Plot gjashtë këngë dashurie u publikuan sot, më 14 shkurt. Cila është e preferuara juaj? I keni dëgjuar? Nëse jo, ja ku i keni!

Alban Skënderaj – Çdo ditë një Shën Valentin

Alban Ramosaj dhe KleoNiki – UNITY

Capital T – Je t’aime

Mozzik – Auf Wiedersehen

Ronela Hajati – Gënjeshtare X Pare

Samanta – Pse