Stilisti i njohur nga Kosova di mjaft mirë të bëjë një vajzë apo grua të ndihet e bukur, e pushtetshme dhe elegante. Po! Po çfarë do të ndodhë më 26 shkurt?

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by CLASS By Alketa Vejsiu (@class_by_alketavejsiu) on


Nëse ke planifikuar dasmën apo një event tjetër me rëndësi dhe kërkon personalizimin e fustanit, ky është momenti i duhur, sepse në showroom-in CLASS, në një ditë të veçantë (26 shkurt), Valdrini do jetë i pranishëm bashkë me ekipin e tij kreativ për këshilluar dhe dizenjuar fustanin tënd të ardhshëm. (Kaloje këtë artikull menjëherë tek shoqja që martohet këtë vit ose rezervo takim këtu.)Talenti është një fjalë goje, por pika e referimit, kur është fjala për Valdrinin. Përveç dy fakulteteve, biznesit të tij, ai prej më shumë se dhjetë vitesh është profesor në Akademinë Evolution. Ai është artist, pa dyshim! Shikoni këto trembëdhjetë vite në industrinë e modës çfarë ka prodhuar, kë ka veshur dhe transformuar.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by VALDRIN SAHITI (@valdrinsahitiii) onLeonora Jakupi / Cardi B / Elvana Gjata / Nora Istrefi / Alketa Vejsiu / Beyonce etj.

Cili është fustani i ëndrrave? 

Je dhe ti ajo vajzë që, kur shihesh në pasqyrë, imagjinon dritat dhe flash-et të bien mbi ty për të të dhënë shkëlqimin e duhur? Nuk ka festa pa ndriçim e shkëlqim. Pa mijëra foto dhe aparate, të cilat dalin para teje dhe ti pozon, sepse do të marrësh maksimumin e kënaqësisë. Prandaj, bën mirë të vishesh si DIVA!

Koleksione ekskluzive të Valdrinit gjenden në Showroom Class.Ke disa mundësi për të lënë takim më datë 26:

♦Plotëso një formuar të thjeshtë (kliko këtu)
♦Telefono/WhatsApp +355 69 70 17 020
♦Dërgo një e-mail tek [email protected]

Adresa e Class dihet! Rr.Kosovarëve, Pallatet ORION, Showroom.