Vetëm pak ditë më parë, Olta Gixhari pranoi se është në pritje të ëmbël. Aktorja aktualisht ndodhet në Spanjë, ku kaloi periudhën e vështirë të karantinimit në praninë e partnerit të saj. Edhe pse ky i fundit mbetet misterioz për publikun, Olta ka ndarë foton e parë me të, menjëherë pasi u bë publike që familja e tyre do të zgjerohej.

Që atëherë, të gjithë duan të dinë më shumë, si për shtatzëninë, për gjininë e bebit, për partnerin, për planet e tyre për të ardhmen, por mbi të gjitha, njerëzit ishin kuriozë të shihnin një foto të Oltës me barkun e rrumbullakosur. Nëse për gjërat e tjera duhet të presim akoma, për foton e saj me barkun e zbuluar s’do na duhet të presim më.

Aktorja ka postuar një foto, ku shfaqet me një 'crop top' dhe barku është mëse i dukshëm.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kush mund ta gjej ne cilin muaj te shtatzanise jam ? 🤗

A post shared by Olta Gixhari (@oltagixhari) on

Por sa muajshe është? Këtë nuk ka e ka zbuluar akoma, madje Olta kërkon ta zbuloni ju.

Lexoni edhe:

Olta Gixhari do të bëhet nënë. Kjo është fotoja e parë e prindërve të ardhshëm

Olta Gixhari në pritje të ëmbël, po kush është partneri misterioz që ‘e rrëmbeu’ në Spanjë

Olta Gixhari tregon ‘hallin’ e pritjes së ëmbël, po gjininë e bebit?