Almeda Abazi dhe aktori turk Tolgahan Sayisman do të bëhen sërish prindër. Çifti i famshëm e kanë dhënë lajmin pak orë më parë përmes rrjeteve sociale, dukle publikuar 3 foto me duart te barku i Almedës.

“Bebushi numër 2 është rrugës! Mezi presim të të takojmë vogëlush/e”, -ka shkruar Almeda.

Ndërsa Tolga shprehet: “Dhurata më e bukur ndonjëherë. Momenti më i lumtur. S’mund të isha më i gëzuar.”

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Almeda Sayisman (@almeda92)

Çifti nuk jep asnjë detaj tjetër lidhur me gjininë apo periudhën se kur pritet të vijë në jetë fëmija.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Tolgahan Sayışman (@tsayisman)

Almeda dhe Tolgahan u bënë prindër për herë të parë në maj të vitit të kaluar, kur në jetë erdhi Efehan.