Me kufizimet e udhëtimeve të hequra përfundimisht, stili i aeroportit po bën rikthimin e tij të shumëpritur. Tani, më shumë se kurrë, vitet '90 po ndihen gjithnjë të pranishme, pasi yjet e Hollivudit dhe supermodelet marrin frymëzim nga epoka ikonë e modës. Po kur vjen puna te udhëtimet, çfarë zgjedhin të veshin në aeroport vajzat e famshme? Disa janë veshje ndoshta jo shumë komode, por padiskutim elegante.

Nga stiletot e Victoria Beckham, deri te stili casual i Bella-s dhe Gigi Hadid, L'OFFICIEL ka përmbledhur veshjet më të bukura të yjeve në aeroport për t’ju frymëzuar për udhëtimin tuaj të ardhshëm jashtë vendit.

Kendall Jenner

Gigi Hadid

Hailey Bieber

Emily Ratajkowski

Bella Hadid

Rosie Huntington-Whiteley

Victoria Beckham

Naomi Campbell