Mbrëmjen e kaluar në “Zemër Luana”, Albërije Hadërgjonaj ka ndarë një lajm shumë të bukur për të dhe familjen e saj.

Artistja zbuloi se do të bëhet sërish gjyshe!

“Thuhet se vajza jote Agnesa është në një pritje të ëmbël dhe shumë shpejt pritet të të bëjë gjyshe sërish, na zbulo si është e vërteta!” ka qenë pyetja që i është drejtuar Albërijes, e cila u përgjigj:

“Po, është e vërtetë! Jam shumë, shumë e lumtur, sepse gjithçka po shkon mirë.

Agnesa është nënë e një vajze me ish-bashkëshortin, ndërkohë do të bëhet nënë për herë të dytë me partnerin e aktual.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Agnesa Hadergjonaj (@agnesahadergjonaj)